O nas

Ochrona środowiska dla firm

Jesteśmy zespołem pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży ochrony środowiska. Zrealizowaliśmy szereg projektów, zarówno dla dużych korporacji jak i dla lokalnych przedsiębiorstw. Jako b. pracownicy WIOŚ wiemy, na co w trakcie kontroli zwracają szczególną uwagę inspektorzy ochrony środowiska. Pomagamy naszym Klientom osiągać ich cele biznesowe poprzez dostarczanie kompleksowych, najwyższej jakości usług i rozwiązań z obszaru ochrony środowiska. Realizujemy projekty wspierające przepływ informacji, zarządzanie i organizację, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort pracy. Naszym celem jest budowa długotrwałych relacji, opartych na harmonijnej współpracy z Klientami. Oferujemy Państwu szereg usług konsultingowych i outsourcingowych, poprzez które pomagamy naszym klientom i partnerom w osiąganiu doskonałości biznesowej i przewagi konkurencyjnej.

Eko-Synergia jest wykonawcą kompleksowych i wysokiej jakości usług z zakresu ochrony środowiska. Problematyka we wszystkich jej aspektach stała się, szczególnie od momentu wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej, kluczowym zagadnieniem dla przedsiębiorców, instytucji oraz jednostek samorządowych.

Wraz ze zmieniającymi się przepisami prawnymi, wdrażającymi wymogi unijne z zakresu ekologii, przedsiębiorstwa oraz samorządy zmuszone są wielokrotnie do podejmowania działań zmierzających do poprawy i ochrony środowiska naturalnego.

Jesteśmy firmą, która w tej dziedzinie wspiera swoich Klientów i pomaga rozwiązać ich problemy związane z tym obszarem. Wspólnie z wiodącymi ekspertami oraz inżynierami najlepszych laboratoriów w kraju wykonujemy dokumentację, opinie, ekspertyzy oraz niezbędne pomiary i badania, które pozwalają naszym klientom postępować zgodnie z prawem oraz osiągać przewagę konkurencyjną.

Zapraszamy do współpracy!

Strona nie korzysta
z plików Cookies.